Це бізнес-пропаганда — правозахисник про російську вакцину

Лев Шлосберг розповів, чому вважає новини про російську вакцину від коронавірусу неправдивими

Це бізнес-пропаганда — правозахисник про російську вакцину

Заява про готову вакцину від коронавірусу в Росії не відповідає дійсності, сказав російський політик і правозахисник Лев Шлосберг в ефірі каналу "Україна 24".

"У будь-якому підручнику вірусології ви почитаєте про те, що термін клінічних випробувань будь-якої вакцини становить близько одного року — менше неможливо. Так само як і дитину народити раніше 9 місяців — можна, але будуть великі ризики", — сказав він.

Читайте також: "Слуга народу" пояснив скандальну заяву про російську вакцину для українців

Популярні відео

За словами політика, йде державна і комерційна пропаганда.

"Є два різні процеси. Перший — це процес державної пропаганди і, я б сказав, у тому числі бізнес-пропаганди, комерційної пропаганди. Це маркетинг. Він йде дуже потужно. А що стосується масового застосування цієї вакцини в Росії — воно відсутнє. Його зараз немає, до нього готуються.

Нам відомо про те, що планується вакцинувати сотні тисяч людей певних професій — це лікарі, вчителі, працівники силових структур. Про це оголошено, але мені поки невідома жодна організація, жодне місто, де б ця масова вакцинація була розпочата. Тобто одна справа — те, що ми чуємо в ЗМІ, й інша — те, що існує в реальності", — сказав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: лікарка розповіла, чи робити щеплення від грипу

Раніше народний депутат від "Слуги народу", голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький розповів, яким умовам повинна відповідати вакцина, щоб її закупила Україна.

 
Джерело Україна 24 Теги