У Киргизстані іде боротьба проти "миттєвої революції" – експерт про протести

В боротьбу за владу вступили різні клани

У Киргизстані іде боротьба проти "миттєвої революції" – експерт про протести

В охопленому масовими протестами Киргизстані в боротьбу за владу включилося кілька різних кланів і угруповань, які виступають проти " миттєвої революції " і переслідують власні інтереси.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів експерт Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов.

"У Киргизстані іде боротьба проти цієї "миттєвої революції", бо в гру вступили різні клани і угрупування всередині влади – як минулої, так і теперішньої, які намагаються створити для себе кращий плацдарм для майбутніх виборів для нейтралізації своїх опонентів. Там є одна частина молоді, вона погано структурована, у неї немає свого політичного представництва. Одночасно інші лідери, більш ресурсні – люди, яких пов’язують з колишнім президентом Атамбаєвим, з колишнім прем’єром, який, як і Атамбаєв, був ув’язнений. Вони зараз вийшли і активно включилися в гру", - пояснив Данилов. 

Читайте також: Криваві сутички й війська на вулицях: нові подробиці протестів у Киргизстані

Популярні відео

За словами експерта, до сьогоднішнього дня угрупування намагалися робити все принаймні в рамках конституції і законів.

"Не було голосів за імпічмент діючого президента. По факту його могли оголосити таким, що втратив повноваження, бо він був відсутній на робочому місці, і ніхто не знає, де він", - зазначив він.

Читайте також: Протести в Киргизстані: політолог розповів про інтерес двох інших країн

Нагадаємо, журналістка з Бішкека Оксана Крюкова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що в охопленому масовими протестами Киргизстані сталися сутички між політичними угрупованнями, що ворогують, в хід пішло каміння, є поранені. 

Джерело Україна 24 Теги