Революція в Киргизстані: політолог пояснив, як вчинить Росія

Питання в тому, як швидко владі вдасться встановити контроль над силовиками, заявив експерт

Революція в Киргизстані: політолог пояснив, як вчинить Росія

Політолог Віталій Кулик в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, що участь Росії в розвитку подій у Киргизстані буде визначальною.

«Мародерство супроводжує повстання в Бішкеку та інших містах Киргизстану досить давно. Питання в тому, як швидко владі вдасться встановити контроль над силовими структурами й змусити силовиків працювати. У минулі рази це було досить швидко. Клани домовляються, формується уряд, силовики приходять до тями, відповідно, починається наведення порядку», - зазначив політолог.

Читайте також: Хаос у Киргизстані - опозиція вирішила, що робити далі

Популярні відео

При цьому, за його словами, Росія й надалі впливатиме на ситуацію в Киргизстані.

«Не можу пригадати жодної політичної сили в Киргизстані, яку можна було б назвати антиросійською. Більшість декларує стратегічне партнерство з Росією, тому Росія буде присутня в політичному житті й впливати на напрямки розвитку цієї країни. Російський фактор визначальний, на жаль», - заявив Кулик.

Читайте також: Протести в Киргизстані: політолог розповів про інтерес двох інших країн

Нагадаємо, раніше експерт з питань міжнародної політики українського Інституту з питань майбутнього Ілія Куса в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що протести в Киргизстані грають проти Росії та російського впливу.

Джерело Україна 24 Теги