Війна в Нагірному Карабасі: в Ізраїлі зробили несподівану заяву про роль Туреччини

Дії Туреччини тривожать Ізраїль, заявив експерт

Війна в Нагірному Карабасі: в Ізраїлі зробили несподівану заяву про роль Туреччини

Ізраїльський політолог-публіцист Авігдор Ескін в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, як в Ізраїлі реагують на військове загострення в Нагірному Карабасі.

«Ізраїль дуже стурбований в цілому турецькою експансією, яку ми спостерігаємо в різних частинах світу. Немає сумніву в тому, що теперішній виток насильства, теперішня війна в Карабасі є також результатом активного підбурення, підштовхування з боку Туреччини, прямого втручання», - зазначив експерт.

Читайте також: Війна в Нагірному Карабасі: в Азербайджані та Вірменії обмінялися новими звинуваченнями

Популярні відео

За його словами, у військовому конфлікті в Нагірному Карабасі беруть участь бойовики.

«Туреччина - це та країна, яка годувала, поїла і наділяла всім необхідним для просування, розширення існування терористичну організацію ІДІЛ, наприклад, в Сирії. І зараз кілька сотень бойовиків, це згідно з ізраїльськими джерелами, можу вам це підтвердити, виявлено в зоні військових дій (в Нагірному Карабасі - ред.). Це не може не тривожити всіх нас - і в Ізраїлі, і в Україні», - заявив Ескін.

Читайте також: Це амбіції одного лідера - відомий політолог про загострення в Нагірному Карабасі

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" експредставник президента України в Автономній Республіці Крим Сергій Куніцин розповів, що Україна підтримуватиме територіальну цілісність Азербайджану в конфлікті за Нагірний Карабах, оскільки частина українських територій теж окупована.

Джерело Україна 24 Теги