Війна в Нагірному Карабасі: в Азербайджані та Вірменії обмінялися новими звинуваченнями

Також озвучені втрати сторін

Війна в Нагірному Карабасі: в Азербайджані та Вірменії обмінялися новими звинуваченнями

Сторони конфлікту за Нагірний Карабах продовжують обмінюватися звинуваченнями. У Вірменії заявляють про участь у війні сирійських терористів, а в Азербайджані кажуть, що Єреван поховав надії на мирне врегулювання.

Зокрема, медіаексперт з Вірменії Наірі Охікян в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про жертви конфлікту.

"На жаль, у Вірменії майже 100 жертв, в Азербайджані, хоча вони не говорять, вже майже 800. До їх числа входять терористи, які за допомогою Туреччини приїхали з Сирії. Вони воюють на кордоні Карабаху, так як ми їх не пускаємо далі" , - заявив медіаексперт.

Читайте також: Що відбувається в Нагірному Карабасі: в Азербайджані та Вірменії озвучили свої версії

Коментуючи заяви влади України на підтримку Азербайджану, Охікян зазначив:

"Ми розуміємо, що народ України не завжди думає так, як уряд. Ви продаєте Азербайджану зброю, часто Азербайджану приходять гроші з України. Ми все це розуміємо, думаємо... Буде краще, щоб Україна була об'єктивною".

Популярні відео

У свою чергу, політичний оглядач з Азербайджану Акпер Гасанов в ефірі телеканалу "Україна 24" зазначив, що офіційний Єреван не виправдав надій Баку і не показав "конструктиву в переговорному процесі".

"Були певні сигнали з боку керівництва Вірменії про те, що цілком можливі кроки з боку офіційного Єревану. Але саме Нікол Пашинян є людиною, яка по суті угробила весь миротворчий процес. Його заява про те, що Вірменія - це Карабах, і крапка, є тією самою заявою, після якої вести подальші переговори не було сенсу", - зауважив він.

Читайте також: Війна в Нагірному Карабасі: голова "МЗС республіки" озвучив кількість загиблих

За словами азербайджанського експерта, влада Вірменії "спробувала залучити до конфлікту треті сили і надати йому характер війни, а не звільнення Азербайджаном території своєї країни".

Раніше експерт з питань національної безпеки Іраклій Джанашия в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що конфлікт між Азербайджаном і Вірменією може повторити сценарій війни між Іраном та Іраком 40-річної давнини.

Джерело Україна 24 Теги