Трамп порушив усі правила – міжнародниця про дебати у США

Трампа під час дебатів не цікавлять аргументи, зазначила Ганна Шелест

Трамп порушив усі правила – міжнародниця про дебати у США

Дебати Дональда Трампа і Джо Байдена на президентських виборах у США не виявили явного переможця, хоча Трамп намагався шокувати опонента емоційними заявами й образами.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" експертка-міжнародниця Ганна Шелест.

"Дебати досить цікаві, щоразу вони викликають багато запитань. Тут два таких кандидати, що, думаю, рейтинги перегляду набагато вищі, ніж усі вечірні комедійні шоу на кожному американському каналі", - зазначила вона.

Читайте також: У нього не буде гальм — дипломат про кандидата в президенти США

За словами експертки, Трампа "не цікавлять аргументи під час дебатів – вони для нього велике шоу".

"Він вже вирішив, ми бачимо цю тактику – взяти з точки зору емоцій. І фактично вони корелюються з його твітами, яких у нього іноді бувають десятки впродовж дня. Вони спрямовані не на нову інформацію, не на коментарі, а на емоційний посил до американського виборця. Те, що ми побачили – він просто внісся в ефір, порушив усі правила, зневажав як свого опонента, так і ведучого, брав саме емоціями і образами", - сказала вона.

Популярні відео

Шелест висловила думку, що на перших дебатах не було переможця, "тому що кожен працював насамперед на власного виборця, який і так їх підтримує".

"Заяви, які робив Трамп, ніколи не підтримають демократи і нейтральні виборці, тому що вони дуже агресивні, малоінформативні, емоційні. Дуже багато було некоректних висловів", - додала міжнародниця.

Читайте також: Знищення Путіна й кінець війни на Донбасі: чия перемога на виборах у США допоможе Україні

Раніше ексдепутатка Верховної Ради від партії "Самопоміч" Олена Сотник розповіла, чим обернеться для України перемога Дональда Трампа на виборах президента США.

Джерело Україна 24 Теги