Що відбувається в Нагірному Карабасі: в Азербайджані та Вірменії озвучили свої версії

Інтенсивність бойових дій залишається високою

Що відбувається в Нагірному Карабасі: в Азербайджані та Вірменії озвучили свої версії

У Нагірному Карабасі тривають бойові дії, Азербайджан та Вірменія рапортують про військові успіхи й звинувачують один одного в обстрілі мирного населення.

Свої версії подій у Нагірному Карабасі, в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучили азербайджанський військовий журналіст Бахрам Батиєв і вірменський політичний оглядач Айк Халатян.

Батиєв зазначив, що бойові дії ведуться інтенсивно:

"Азербайджанська армія продовжує успішну контрнаступальну операцію. Все населення Азербайджану налаштоване тільки на перемогу, тільки вперед, тому що ми хочемо покласти край окупації наших територій з боку збройних сил Вірменії... Ми не збираємося нападати на Вірменію або інші держави, ми ведемо визвольну війну на своїй території".

Читайте також: "Втручання Росії можливе": експерт дав прогноз щодо Нагірного Карабаху

Коментуючи інформацію ЗМІ про те, що 20 тисяч російських вірмен готові взяти участь у конфлікті, він заявив:

"Нехай виходять, ми на них всіх чекаємо, наша азербайджанська армія чекає на них. Якщо їм набридло жити, якщо хочуть вмирати на чужій території - без проблем, ми їм це влаштуємо".

Популярні відео

У свою чергу, Айк Халатян звинуватив армію Азербайджану в обстрілі мирного населення.

"У мого азербайджанського колеги проблеми з реальними фактами. Є відео, опубліковане на всіх сайтах, де показано удар по місту Варденіс. Це територія Вірменії, а не Нагірного Карабаху. Там знищено автобус, є загиблі", - заявив він.

Читайте також: Дипломат розповів, хто заважає помиритися Азербайджану та Вірменії

Халатян також заявив, що на території Вірменії турецьким F-16 біля кордону з Азербайджаном був збитий вірменський штурмовик Су-25:

"Хочу нагадати, що на озброєнні в Азербайджану немає винищувачів F-16. Навряд чи азербайджанські льотчики сидять за штурвалами цих F-16. Ми воюємо з азербайджанською армією, а також турецькими військовими радниками, турецькими операторами, які керують азербайджанськими безпілотниками, а також з арабськими ісламістами-бойовиками із Сирії".

Також він заявив, що більшість позицій, зайнятих у перших день боїв армією Азербайджану, вже відбиті.

Раніше так званий "глава МЗС" невизнаного Нагірного Карабаху Масіс Маілян в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучив кількість жертв конфлікту.

Джерело Україна 24 Теги