Багато паралелей з Україною — експерт про конфлікт у Нагірному Карабасі

Експерт з держбезпеки розповів, що спільного в Азербайджану та України

Багато паралелей з Україною — експерт про конфлікт у Нагірному Карабасі

Конфлікт у Нагірному Карабасі можна порівняти з конфліктом на Донбасі, заявив експерт з питань державної безпеки Василь Вовк в ефірі каналу "Україна 24".

"Нагорний Карабах світове співтовариство і в тому числі Росія визнають частиною Азербайджану. Донбас вони також визнають частиною України. Конфлікт (у Нагірному Карабасі - ред.) почався давно, конфлікт на Донбасі також має давнє коріння. У 90-і роки розпад СРСР, конфлікт у Карабасі розгорівся через те, що Москва не зовсім контролювала ситуацію. Була складна криміногенна ситуація, кримінал поповнив і українську територію — "злодії в законі" тощо.

Зараз ми бачимо, що на лінії розмежування на території Азербайджану, між Карабахом і контрольованою територією, стоять вірменські військові. У нас на лінії розмежування стоять російські війська. Багато паралелей можна провести, але найнегативніша — що і там і там гинуть люди", — сказав він.

Читайте також: До війни Вірменії та Азербайджану можуть підключитися нові країни: прогноз

Популярні відео

Раніше співдиректор Програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Олексій Мельник назвав два сценарії розвитку конфлікту.

Джерело Україна 24 Теги