Війна за Нагірний Карабах: експерт розповів, коли завершиться конфлікт

До конфлікту підключилися великі геополітичні гравці, зазначив Ігор Рейтерович

Війна за Нагірний Карабах: експерт розповів, коли завершиться конфлікт

Конфлікт між Вірменією та Азербайджаном за Нагірний Карабах може вийти з "гарячої фази", але розтягнеться ще на десятки років, оскільки жодна сторона не визнає суверенітету іншої над спірною територією.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Ігор Рейтерович.

"Може закінчитися гаряча фаза конфлікту. Але сам по собі конфлікт може бути закінчений лише, коли одна сторона визнає повний суверенітет над територією іншої сторони. Азербайджан цього не може зробити, і міжнародне право на його боці. Вірменія також це не може зробити, оскільки там (у Нагірному Карабасі – ред.) фактично моноетнічне населення, там проживають одні вірмени", - розповів політолог.

Читайте також: До війни Вірменії та Азербайджану можуть приєднатися нові країни: прогноз

Популярні відео

За його прогнозом, конфлікт розтягнеться "на десятки й десятки років".

"Конфлікт може закінчитися великою війною і перемогою однієї країни, та це складно уявити, оскільки великі геополітичні гравці перебувають на боці однієї або другої країни. У майбутньому це буде не стільки конфлікт між Азербайджаном та Вірменією, як конфлікт між іншими великими гравцями, які будуть підштовхувати їх", - заявив Рейтерович.

Читайте також: "Показовий момент для України": нардеп про війну Вірменії та Азербайджану

Нагадаємо, раніше грузинський дипломат Арчіл Цинцадзе в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, хто заважає помиритися Азербайджану та Вірменії.

 
Джерело Україна 24 Теги