До війни Вірменії та Азербайджану можуть підключитися нові країни: прогноз

Локальне протистояння може вийти за межі Нагірного Карабаху

До війни Вірменії та Азербайджану можуть підключитися нові країни: прогноз

Війна за Нагірний Карабах може вирости з локального прикордонного конфлікту Вірменії та Азербайджану в глобальний, в який будуть залучені інші країни.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт-міжнародник Євген Добряк.

"Локальне прикордонне протистояння на сьогодні переходить у можливий глобальний регіональний конфлікт, в який будуть залучені досить серйозні гравці", - підкреслив він.

Читайте також: Гордон розповів, хто винен у війні Вірменії та Азербайджану

На запитання, чи може конфлікт вийти за межі Нагірного Карабаху, Добряк заявив:

"Звичайно. Якщо у військово-політичному аспекті втрутиться Туреччина... Дивлячись яку допомогу має на увазі Ердоган - у вигляді військової техніки, радників, окремих спеціальних підрозділів. Позиція Ердогана на сьогодні досить прагматично жорстка, тому що він хоче мати величезний геостратегічний вплив у регіоні Середнього і Близького Сходу. У цьому регіоні два потужні гравці (крім Туреччини - ред.): Іран і Саудівська Аравія".

Популярні відео

Як зазначив експерт, пряма участь Туреччини в конфлікті на боці Азербайджану "без рішення НАТО та інших рухів тіла неможлива". За його словами, Анкара поки обмежується тільки політичними заявами.

Читайте також: "Показовий момент для України": нардеп про війну Вірменії та Азербайджану

Нагадаємо, раніше грузинський дипломат Арчіл Цинцадзе в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, хто заважає помиритися Азербайджану та Вірменії.

Джерело Україна 24 Теги