На вихідних буде щось грандіозне — блогер про протести в Білорусі

Євген Ліпкович розповів, чи змінився характер протестів після інавгурації Лукашенка

На вихідних буде щось грандіозне — блогер про протести в Білорусі

Як змінилися протести в Білорусі після інавгурації Олександра Лукашенка, розповів білоруський блогер Євген Ліпкович в ефірі каналу "Україна 24".

"Протестів менше зараз. Сьогодні народу вийшло мало, активності великої немає. Всі в напрузі чекають вихідних. Я думаю, що на вихідних може статися щось грандіозне, тому що люди розлючені. Але я не думаю, що протести будуть відрізнятися (від тих, що були до інавгурації - ред.). Проти учасників протесту кидають спеціально навчені війська. Це навіть не міліція. Беруть участь (в розгонах - ред.) поки тільки білоруські війська", — розповів він.

Читайте також: Міліція Білорусі показала скандальне відео: в опозиції відповіли

Популярні відео

Також Ліпкович сказав, що ставлення білорусів до України залишається хорошим.

"Те, що ваш президент Зеленський відмовився брати участь у Форумі регіонів і відмовився від візиту — люди сприймають це як підтримку з боку України. Я думаю, що це правильна позиція з точки зору протестуючих. Хоча Лукашенко підкреслював, що у нього українське коріння, його звинувачення в бік України — це стандартний набір. Ми не можемо відповідати за те, що відбувається у нього в голові. Дуже соромно за те, що він говорить, але ми за це не відповідаємо", — сказав він.

Раніше білоруський політичний оглядач Павло Биковський заявив, що наступний тиждень стане вирішальним для протестів у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги