Міліція Білорусі показала скандальне відео: в опозиції відповіли

Юрій Губаревич розповів, як проходять протести в Мінську та чому міліція публікує ролики із закликом до насильства

Міліція Білорусі показала скандальне відео: в опозиції відповіли

Міліція Білорусі опублікувала відео, на якому жителі Мінська нібито просять застосовувати силу проти учасників протесту. Цей ролик прокоментував член Координаційної ради Юрій Губаревич в ефірі каналу "Україна 24".

"Вчора такий ролик був опублікований, і це безпрецедентна ситуація, коли міліція замість того, щоб виїхати та затримати громадян, які закликають до насильства, робить їх героями своїх публікацій. На щастя, це досить маргінальна позиція окремих людей, тому виглядає дуже незрозуміло, чому МВС бере на озброєння такі дзвінки. Мабуть, інших аргументів не залишилося", — сказав він.

Читайте також: У нас не повинно бути своєї "Небесної сотні" — білоруський аналітик про протести

Популярні відео

Читайте також: Путін допоможе Лукашенку за певних умов — Кисельов

Губаревич розповів, як проходять зараз протести в Білорусі.

"Для мирних протестуючих це не стане перешкодою для виходу на вулиці. Тривають протести, використовуються різні методи, в тому числі блокування доріг у вечірній і ранковий час, коли люди виходять зі своїх районів і перекривають основні магістралі. Водії ставляться до цього з розумінням і підтримують сигналами, тому що в протестах бере участь більшість населення. Потрібно візуалізувати народне протистояння. Якщо влада вихід мирних людей на вулиці розганяє, тоді з'являються партизанські форми боротьби", - сказав він.

Раніше білоруський політичний оглядач Павло Биковський заявив, що наступний тиждень стане вирішальним для протестів у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги