Путін допоможе Лукашенку за деяких певних умов — Кисельов

Журналіст розповів, на що дивитиметься Путін, якщо вирішить допомогти президенту Білорусі

Путін допоможе Лукашенку за деяких певних умов — Кисельов

Президент Росії Володимир Путін допомагатиме Олександру Лукашенку втримати владу тільки в тому випадку, якщо президент Білорусі проявить твердість. Про це сказав в ефірі каналу "Україна 24" журналіст, телеведучий Євген Кисельов.

"З досвіду спілкування пана Путіна з паном Януковичем — думаю, у нього є певний досвід. Допомагати автократичному уряду тієї чи іншої країни впоратися з масовими протестами він буде тільки на певних умовах. Він дійсно продовжуватиме підтримувати Лукашенка, якщо побачить, що він проявляє жорсткість і твердість, послідовність у боротьбі за владу так, як це розуміє Путін", — сказав він.

Читайте також: Путін "зіллє" Лукашенка - політолог назвав причину

Популярні відео

Кисельов розповів, що Путін розуміє під жорсткістю.

"Путін розуміє боротьбу за владу тільки в певних категоріях: тягнути, не пускати, жорстоко розганяти, заарештовувати, заламувати руки, утримувати в СІЗО. Йому важливо подивитися, чи вистачить у Лукашенка сміливості, чи не тонка у нього кишка.

Хоча на зустрічі йому краще було б сказати Лукашенку: "Олександре Григоровичу, пора йти, ми тобі й притулок дамо, і будинок хороший, квартиру в Москві, грошей. Треба знайти більш прийнятну людину, з якою змириться вулиця". І, дивись, вдалося б так-сяк утримати Білорусь", — сказав він.

Раніше білоруський юрист Олексій Михалевич розповів, що Путін готується прибрати Лукашенка з поста президента Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги