Лукашенко поводиться як психопат — експерт про реакцію на протести

Експерт з психології мас розповів, про що свідчить поведінка президента Білорусі

Лукашенко поводиться як психопат — експерт про реакцію на протести

Білоруси виходять на масові акції протесту й вимагають нових виборів після таємної інавгурації Олександра Лукашенка. Про що свідчить поведінка білоруського президента, розповів експерт з психології мас Вадим Васютинський в ефірі каналу "Україна 24".

"Лукашенко поводиться як психопат. Він відрізняється негнучкою поведінкою, він не дуже маніпулятивний. Якщо 20 років тому його поведінка в основному відповідала очікуванням білорусів, то на сьогодні його поведінка не змінилася, а змінилася Білорусь, і він для неї ще більше неадекватний", — сказав він.

Читайте також: Путін "зіллє" Лукашенка — політолог назвав причину

Популярні відео

Читайте також: Цей тиждень вирішальний - експерт вказав на важливий момент протестів у Білорусі

Експерт пояснив, що під психопатом має на увазі не психіатричний діагноз, а тип особистості — складна та особливо проблемна особистість. За словами Васютинського, у Лукашенка був шанс чесно виграти вибори, але він звик діяти по-іншому.

"Якби він не затівав переслідувань ще до виборів, то він би їх виграв, хоч і з невеликою перевагою. Але він так не вміє. Справа не в тому, що він боїться людей, а в тому, що він не може допустити, що це дійсно відбувається, тому він спотворює в дійсність свої уявлення. Він справді щиро вірить, що це інсинуації Америки, Польщі, України, це ворожі підступи, і їм потрібно протистояти. Тому він не зупиниться перед кровопролиттям, не дай боже, і буде глибоко впевнений, що це дійсно вороги, які нападають на його країну", — сказав він.

Раніше аналітик Білоруського інституту стратегічних досліджень Вадим Можейко розповів, які наслідки матиме вступ Лукашенка на посаду президента.

Джерело Україна 24 Теги