Цей тиждень вирішальний - експерт вказав на важливий момент протестів у Білорусі

Протести в Білорусі радше точкові, люди самоорганізовуються

Цей тиждень вирішальний - експерт вказав на важливий момент протестів у Білорусі

Білоруський політичний оглядач Павло Биковський в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що наступний тиждень стане вирішальним для протестів у Білорусі.

«Складно сказати, хто керує протестом у Білорусі. Тому що ми бачимо заклики в телеграм-каналі NEXTA, ми бачимо заклики Павла Латушка, ексдипломата, колишнього керівника театру Янки Купали, який представляє Координаційну раду. Але разом з тим сама по собі Координаційна рада не має можливості працювати в Білорусі і є символічною стороною в цій ситуації», - заявив експерт.

Читайте також: Путін вже вважає Білорусь частиною Росії - нардеп про заяву Лукашенка

За його словами, для протестувальників у Білорусі наступний тиждень стане вирішальним.

«Протести радше точкові, люди самоорганізовуються. Коли люди самоорганізовуються, то прямого лідера немає. І тут виходить білоруський варіант: люди ходять на роботу, а потім ходять на протести. Якщо брати всесвітню статистику, то в середньому протести в такій безперервній стадії тривають 6-7 тижнів. Зараз шостий тиждень минув. Напевно, сьомий тиждень буде визначальним», - зазначив Биковський.

Популярні відео

Читайте також: У Лукашенка два шляхи - в білоруській опозиції сказали, що на нього чекає

Раніше член Координаційної ради білоруської опозиції, політолог Віталій Римашевський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому президент Росії Володимир Путін має величезний вплив на події в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги