"Європейцям вже набридло": журналіст розповів, як Путін розсердив Захід

Президент РФ намагається перетворити ситуацію з отруєнням Навального на поганий анекдот, вважає Ігор Ейдман

"Європейцям вже набридло": журналіст розповів, як Путін розсердив Захід

Європейський Союз сприйняв як знущання слова президента Росії Володимира Путіна щодо непричетності до отруєння опозиціонера Олексія Навального.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" російський журналіст і соціолог Ігор Ейдман.

За його словами, Путін і його оточення так "нахабно брешуть про отруєння Навального, що фактично розписуються в тому, що самі й отруїли".

"Якби умовний Путін був тут ні до чого, то його поведінка була б зовсім іншою. Він говорив би: так, ми розберемося, ми розслідуємо, ми покараємо. А тут він демонструє повне небажання взагалі яким би то не було чином цю ситуацію якось вирішувати. Тобто у нього в країні труять політика, труять опозиціонера, і доводять, що все це скоєно бойовими отруйними речовинами, а Путін намагається перетворити це на якійсь поганий анекдот, фарс", - підкреслив Ейдман.

Читайте також: Отруєння Навального - ексдепутат Держдуми назвав сумний результат для Путіна

Популярні відео

Як зазначив журналіст, "путінська політика все заперечувати й перетворювати на фарс вже "не канає" в Європі".

"Європейцям це вже набридло, вони це знущання терпіти не хочуть. І це добре видно з дуже жорсткої реакції Німеччини, Франції. Ситуація така, що це хамство вже діє проти російської влади", - заявив він.

Зазначимо, що президент Росії Володимир Путін в бесіді з французьким лідером Еммануелем Макроном заявив, що Олексій Навальний міг з невстановленої причини сам прийняти отруту.

Читайте також: Розробник відомої російської отрути пояснив, як отруїли Навального

Раніше колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав дві основні версії отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги