"Легітимність Лукашенка під питанням": політолог пояснив, що чекає на Білорусь

Політична криза в Білорусі розвиватиметься, вважає Валерій Карбалевич

"Легітимність Лукашенка під питанням": політолог пояснив, що чекає на Білорусь

У Білорусі триватиме політична криза, масштабні протести, репресії та арешти опозиції, інавгурація президента Олександра Лукашенка ситуацію не виправить.

Таку думку в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив білоруський політолог Валерій Карбалевич.

"Те, що влада проводитиме церемонію інавгурації якомога менш публічно, можна було припускати, але щоб так таємно, як це сьогодні відбулося, коли навіть телеканали не транслювали - це дуже унікально, дуже показово. Це зайвий раз підтверджує, яка сумнівна легітимність в Олександра Лукашенка. Причому влада показала, що вони самі прекрасно розуміють цю сумнівну легітимність", - підкреслив Карбалевич.

Читайте також: Інавгурація Лукашенка: опозиція в Білорусі відповіла флешмобом

На запитання, як розвиватиметься ситуація надалі, політолог відповів:

"Далі - продовження політичної кризи, продовження протестів, які будуть сьогодні, будуть на вихідні дні. Продовження політичних репресій, які влада з кожним днем ​​все більше посилює. Проводиться чистка в державних установах, проводиться наступ на ЗМІ, сьогодні головного редактора "Нашої ниви" заарештували. Процес політичної кризи в Білорусі буде розвиватися".

Читайте також: Росію не покликали на міжсобойчик - журналіст про інавгурацію Лукашенка

Зазначимо, що пряма трансляція інавгурації Олександра Лукашенка, як це передбачено законом Білорусі, не проводилася. Офіційні ЗМІ стверджують, що інавгурація не проводилася таємно, а офіційний телеграм-канал згодом опублікував відео, де Лукашенко складає присягу.

Білоруський публіцист Володимир Некляєв в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняв інавгурацію президента Білорусі Олександра Лукашенка з коронацією злодія в законі.

Джерело Україна 24 Теги