Інавгурація Лукашенка: опозиція в Білорусі відповіла флешмобом

У Мінську люди виходять на вулиці

Інавгурація Лукашенка: опозиція в Білорусі відповіла флешмобом

Білоруська опозиція відреагувала на інавгурацію президента Білорусі Олександра Лукашенка флешмобом і новими акціями протесту.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич. За його словами, це один з ключових днів "у тривалій боротьбі з узурпатором влади Олександром Лукашенком".

"Люди, які протестують, зустріли цю новину з великою часткою іронії та сміху. Зараз проводяться флешмоби, кожен громадянин Білорусі, який має під руками конституцію, публікує свій ролик, як він теж приймає присягу - чим я менш легітимний, ніж та людина, яка нещодавно таємним чином вирішила себе в черговий раз призначити президентом", - розповів опозиціонер.

Читайте також: Схоже на коронацію злодія в законі - публіцист про інавгурацію Лукашенка

Популярні відео

Як зазначив Губаревич, люди виходять і на вулиці:

"По Мінську я нещодавно проїхався і бачив досить велику кількість стихійних пікетів. Увечері очікується, що люди вийдуть на більш масовий захід".

Лідер руху "За свободу" додав, що "таємний" формат, в якому була проведена інавгурація, свідчить, що Лукашенко і його найближче оточення "відчувають, що користуються вкраденим".

Зазначимо, що пряма трансляція інавгурації Олександра Лукашенка, як це передбачено законом Білорусі, не проводилася. Офіційні ЗМІ стверджують, що інавгурація не проводилася таємно, а офіційний телеграм-канал згодом опублікував відео, де Лукашенко складає присягу.

Читайте також: Путін вже вважає Білорусь частиною Росії - нардеп про заяву Лукашенка

Нагадаємо, лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як учасники протестів у Білорусі розраховують перемогти президента Олександра Лукашенка.

 
Джерело Україна 24 Теги