Схоже на коронацію злодія в законі - публіцист про інавгурацію Лукашенка

Білоруський народ вийде на вулиці й скаже своє слово, прогнозує Володимир Некляєв

Схоже на коронацію злодія в законі - публіцист про інавгурацію Лукашенка

Білоруський публіцист Володимир Некляєв в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняв інавгурацію президента Білорусі Олександра Лукашенка з коронацією злодія в законі й спрогнозував нові масштабні протести опозиції.

"Ніхто не сприймає, я маю на увазі тих людей, які не пов'язані з владою, незалежні кар'єрно, фінансово і так далі, цю інавгурацію серйозно. Це схоже на сходку злодіїв у в'язниці або в таборі, де вони "коронують" пахана - злодія в законі. Ось як сприймається сьогоднішня таємна інавгурація Лукашенка", - заявив Некляєв.

Читайте також: "Заради грошей готовий на все": в Білорусі пояснили гучну заяву Лукашенка

Популярні відео

Публіцист зазначив, що противники Лукашенка вже відреагували на цю подію першими, поки що невеликими, протестними акціями.

"Першими вийшли студенти, вийшов університет не тільки в Мінську, але і в Гомелі, Гродно, Бресті. Думаю, що як би він не старався, щоб інавгурація не викликала протест, цього йому не вдасться зробити. На ці вихідні ми всі чекаємо, що народ вийде на вулиці й скаже своє слово", - сказав він

Читайте також: "Живий та легітимний": експерт розповів про дві стратегії Лукашенка

Зазначимо, що пряма трансляція інавгурації Олександра Лукашенка, як це передбачено законом Білорусі, не проводилася. Офіційні ЗМІ стверджують, що інавгурація не проводилася таємно, а офіційний телеграм-канал згодом опублікував відео, де Лукашенко складає присягу.

Нагадаємо, лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як учасники протестів у Білорусі розраховують перемогти президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги