Отримав благословення від Путіна - політологиня про інавгурацію Лукашенка

Публічні урочистості можуть спровокувати хвилю обурення, вважає Юлія Осмоловська

Отримав благословення від Путіна - політологиня про інавгурацію Лукашенка

Інавгурація Олександра Лукашенка, про яку повідомляють ЗМІ, могла пройти за підсумками зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказала політолог-міжнародник Юлія Осмоловська.

"Логічно чекати, що він (Лукашенко - ред.) буде намагатися легалізувати себе як президента якнайшвидше. Будь-які публічні урочистості з інавгурації можуть спровокувати чергову хвилю обурення серед населення і чергові хвилі протестів", - сказала експертка.

Читайте також: "Заради грошей готовий на все": в Білорусі пояснили гучну заяву Лукашенка

Популярні відео

Осмоловська допустила, що Лукашенко отримав "благословення" від Путіна.

"Логічно чекати, що якщо є спосіб проведення інавгурації в закритому режимі, то Лукашенко точно це робитиме, і визначальною була його зустріч з президентом Російської Федерації в Сочі. Можна вважати, що під час цієї зустрічі пан Лукашенко отримав політичне благословення пана Путіна йти цим шляхом", - вважає Осмоловська.

На думку експертки, Лукашенко і Путін могли обговорювати "можливості конституційної реформи десь там у майбутньому", і це "буде затягуванням часу й імітацією діалогу з протестувальниками". Осмоловська запропонувала почекати реакції Європи на цю подію.

Читайте також: "Живий та легітимний": експерт розповів про дві стратегії Лукашенка

Зазначимо, що ЗМІ повідомляють про таємну інавгурацію Лукашенка, проте раніше офіційні особи Білорусі заперечували цей факт, а також не було ніякої офіційної інформації. Відповідно до закону "Про президента Республіки Білорусь", церемонія повинна транслюватися по республіканському телебаченню і радіо.

Джерело Україна 24 Теги