Гордон розповів, за що дякуватиме росіянам

Журналіст чекає, що "коли-небудь ця вакханалія в Росії закінчиться"

Гордон розповів, за що дякуватиме росіянам

Відомий журналіст Дмитро Гордон висловив сподівання, що Росія вибачиться перед Україною і відшкодує збитки, а також розповів, за що він скаже "спасибі" громадянам Росії.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на запитання глядача про те, чи шкодує він, що більше ніколи не зможе поїхати до Росії.

"Я не думаю, що ніколи не зможу відвідати Росію. Мене тішить думка, що коли-небудь ця вакханалія в Росії закінчиться, коли-небудь Росія поверне все, що вкрала, і нове керівництво вибачиться перед Україною, покається, відшкодує економічний збиток, і ми будемо прекрасними сусідами, будемо дружити, як раніше дружили", - сказав Гордон.

Читайте також: Нестача води в Криму: російська влада спеціально озлоблює кримчан

Популярні відео

Журналіст сказав, за що б міг подякувати росіянам.

"Українці їздитимуть по чудовому Кримському мосту зі своєї території, з Криму, на Кубань, а росіяни їздитимуть зі своєї території на українську, в український Крим. І я навіть готовий буду сказати росіянам "спасибі" за споруджений Керченський міст", - сказав Гордон.

Читайте також: "Це нижче плінтуса" — Гордон про виконання вимог Росії

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич розповів, навіщо Росія активно стягує війська до окупованого Криму.

Джерело Україна 24 Теги