Протести в Білорусі можуть стати антиросійськими: в опозиції назвали умову

В опозиції відреагували на слова Лукашенка про "вітчизну від Бреста до Владивостока"

Протести в Білорусі можуть стати антиросійськими: в опозиції назвали умову

У Білорусі міцнішають антиросійські настрої серед противників президента Олександра Лукашенка, якому Кремль надає всіляку підтримку.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" член Координаційної ради білоруської опозиції, політолог Віталій Римашевський, коментуючи заяву Лукашенка про "єдину батьківщину від Бреста до Владивостока".

"Заяви Лукашенка з приводу Приморського краю ніяк не змінюють ставлення Білорусі до Росії, а от дії Кремля дуже сильно можуть на це вплинути. Великий негатив викликало виділення кредиту для Лукашенка з боку кремлівського керівництва, наявність військового резерву, який стояв на кордоні й був готовий у разі необхідності вторгнутися", - розповів він.

Читайте також: Путін вже вважає Білорусь частиною Росії - нардеп про заяву Лукашенка

Популярні відео

Як підкреслив Римашевський, якщо такого роду речі будуть продовжуватися, "вони викликатимуть все більше й більше антиросійських настроїв у суспільстві".

"Тоді ці демонстрації отримають не тільки характер боротьби за демократію, а і яскраво виражений антиросійський характер. Поки цього й близько немає", - зазначив опозиціонер.

Читайте також: У Лукашенка два шляхи - в білоруській опозиції сказали, що на нього чекає

Раніше член Координаційної ради білоруської опозиції, політолог Віталій Римашевський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому президент Росії Володимир Путін має величезний вплив на події в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги