"Заради грошей готовий на все": в Білорусі пояснили гучну заяву Лукашенка

Президент Білорусі повернувся до старої риторики, зазначили в опозиції

"Заради грошей готовий на все": в Білорусі пояснили гучну заяву Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко повернувся до риторики "єдиної батьківщини від Бреста до Владивостока", оскільки розраховує впоратися з протестами в країні на гроші Росії.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич, коментуючи резонансну заяву Лукашенка.

"Це риторика, яку Олександр Лукашенко використовує вже 25 років, як він перебуває при владі. Економічна інтеграція зараз у рамках Євразійського союзу, в рамках союзної держави існує. Був відхід від цієї риторики останні півтора року, коли Олександр Лукашенко отримав пропозицію від Кремля, від якої важко було відмовитися. Зараз для нього Кремль є єдиним союзником, тому він повернувся до старої теми", - пояснив Губаревич.

Читайте також: "Ілюзій бути не може": військовий експерт про війська Путіна в Білорусі

Популярні відео

На думку опозиціонера, поки складно судити, наскільки будуть реальними зрушення в цьому напрямку.

"Зараз для Лукашенка головне - погасити пожежу в Білорусі. Для цього потрібні російські кредити. Заради грошей він готовий говорити все підряд", - підкреслив він.

Губаревич також зазначив, що протести проти Лукашенка з самого початку не мали антиросійського характеру, однак "тепер дії Росії щодо підтримки диктатора, якого в Білорусі буквально всі ненавидять, переносять відповідне ставлення і до офіційної Москви".

"Я думаю, для них було б помилкою продовжувати грати з Лукашенком в інтеграційні ігри", - заявив білоруський опозиціонер.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив про плани відвідати далекосхідний регіон Росії. За його словами, він часто згадує про "свою вітчизну - від Бреста до Владивостока".

Читайте також: Путін вже вважає Білорусь частиною Росії - нардеп про заяву Лукашенка

Нагадаємо, лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як учасники протестів у Білорусі розраховують перемогти президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги