Путін домігся свого – експерт розповів, до чого схилився Лукашенко

Путін штовхав Лукашенка до цього останні 10 років, заявив Антонюк

Путін домігся свого – експерт розповів, до чого схилився Лукашенко

Політолог Олександр Антонюк в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував заяву президента Білорусі Олександра Лукашенка про те, що Приморський край Росії є близьким партнером Білорусі.

«Це означає, що Білорусь переходить у статус союзної держави. Це власне той формат і той проєкт, до якого Путін Лукашенка штовхав останні років 10. Зараз, враховуючи події в Білорусі, що позиції Лукашенка в плані легітимності не такі сильні, як у попередні роки, відповідно, іде повне поглинання і реінтеграція (з Росією – ред.) під різними умовами», - зазначив експерт.

Читайте також: "Живий та легітимний": експерт розповів про дві стратегії Лукашенка

Популярні відео

Він наголосив, що, за версією керівництва Білорусі, Росія таким чином замовлятиме білоруську продукцію, а люди повернуться з вулиць на заводи.

«Якщо перекласти на просту мову, Владивосток безтендерно куплятиме продукцію у виробників Білорусі. Для чого це говориться? Керівники тих чи інших підприємств, як «БелАЗ», виходитимуть до протестувальників і говоритимуть: дивіться, у нас же робота горить, плани тощо. А це такий момент – забезпечити людей роботою, щоб їх забрати з вулиці», - заявив Антонюк.

Читайте також: "Лукашенко виконуватиме умови": названі кроки Росії з поглинання Білорусі

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що розглядає Приморський край Росії як близького і важливого партнера своєї країни.

Білоруська журналістка розповіла, чому ані Олександра Лукашенка, ані Світлану Тихановську не можна оголосити законним президентом Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги