Політолог про головну мету Путіна: це неможливо без України

Дмитро Васильєв розповів про важливість України для виконання задуму президента РФ

Політолог про головну мету Путіна: це неможливо без України

Наступний, 2021 рік, дуже значущий для Володимира Путіна в контексті його прагнення відродити Російську імперію. Про це заявив політолог Дмитро Васильєв в ефірі каналу "Україна 24".

"Росія перейшла у вирішальну та завершальну стадію реалізації ідеї Путіна про відродження Російської імперії. Якщо ми подивимося на історію, то перша імперія, яка була створена Петром, утворилася в 1721 році. Друга імперія, з Леніним і Сталіним, була створена в 1921 році. Ми сьогодні у 2020 році. Подивімося на ці паралелі та на ідею Володимира Путіна, який вважає розпад Радянського Союзу найбільшою геополітичною катастрофою", — сказав він.

Читайте також: Наслідки підкаже Путін — політолог про військові навчання "Кавказ 2020"

Популярні відео

Політолог підкреслив велику значущість України в цьому процесі.

"Кремль і Володимир Путін намагаються відновити імперію. А імперія неможлива без України. В екскурсі в історію я хочу ще сказати, що і перша, і друга імперія без України була неможлива, тому і третя без неї буде неможлива. Україна має надзвичайно важливе геополітичне значення для подальшої історії світу. Тому, якщо відновиться імперія, яка є імперією зла, з центром у Москві, вона створюватиме величезні проблеми для подальшого розвитку світу. Тому Україна для світу і для Європи дуже важлива", — сказав він.

Читайте також: Росія просто знущається з України — політолог про заяву МЗС РФ

Раніше військовий експерт Олег Жданов заявив, що Україна дала адекватну відповідь на проведення військових навчань Росією.

Джерело Україна 24 Теги