"Лукашенко виконуватиме умови": названі кроки Росії з поглинання Білорусі

Очікується, зокрема, посилення російської військової присутності в Білорусі

"Лукашенко виконуватиме умови": названі кроки Росії з поглинання Білорусі

Поступове поглинання Білорусі Росією може призвести до появи російських прикордонників на українсько-білоруському кордоні.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт-міжнародник Максим Хилько.

"Шлях, який виглядає зараз найбільш реалістичним – продовження поглинання Росією Білорусі. Підписання всіх інтеграційних карт виллється зокрема і в посилення російської військової присутності в Білорусі. Якщо йтиметься навіть не про військову базу прямо зараз, оскільки це очевидно викличе негативний резонанс, то в будь-якому разі буде співпраця посилюватись", - заявив Хилько.

Читайте також: У Лукашенка два шляхи - в білоруській опозиції сказали, що на нього чекає

Популярні відео

За його словами, в рамках інтеграції Росії і Білорусі можлива поява не лише спільних митниць, а і спільне прикордонне патрулювання.

"Не виключено, що може закінчитися російськими прикордонниками спільно з білоруськими на українському кордоні", - наголосив експерт.

Читайте також: Путін зупинився там, де ми йому дозволили - ексголова СБУ про Крим і Донбас

На думку Хилька, ситуація погіршуватиметься, "якщо йтиме тим шляхом, яким іде зараз".

"Білорусь продовжуватиме виконувати ті умови, які ставить Росія зараз. Це як плата за продовження керування Лукашенком Білоруссю", - пояснив він.

Раніше член Координаційної ради білоруської опозиції, політолог Віталій Римашевський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому президент Росії Володимир Путін має величезний вплив на події в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги