Путін має величезний вплив на Білорусь - політолог про протести

В білоруській опозиції хочуть, щоб Захід хоча б частково нейтралізував деструктивний вплив з Кремля

Путін має величезний вплив на Білорусь - політолог про протести

Президент Росії Володимир Путін має величезний вплив на події в Білорусі завдяки кредитам, які виділяє президенту Олександру Лукашенку.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" член Координаційної ради білоруської опозиції, політолог Віталій Римашевський.

"Росія має величезний вплив на події в Білорусі. Важливі кредити, які виділяються Олександру Лукашенку для підтримки вузького кола силовиків. По суті, це втручання у внутрішню ситуацію в Білорусі. Звичайно, європейські країни, країни-сусіди, ми б просили хоча б частково нейтралізувати деструктивний вплив з Кремля", - зазначив Римашевський.

Читайте також: У Лукашенка два шляхи - в білоруській опозиції сказали, що на нього чекає

При цьому він заявив, що у противників Лукашенка немає антиросійських настроїв.

"Це наша боротьба, це наша внутрішня справа, і я хочу сказати, що сьогодні як ніколи білоруський народ готовий до опору, до того, щоб змінити владу мирно", - підкреслив опозиціонер.

Популярні відео

Римашевський додав, що противникам Лукашенка "не потрібні західні гроші для того, щоб фінансувати тут білоруську політику".

"Якщо говорити про кредити, про фінансову підтримку, то для країни повинен бути своєрідний план Маршалла для реформ", - додав він.

Читайте також: Путін зупинився там, де ми йому дозволили - ексголова СБУ про Крим і Донбас

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, чому Україні важко протистояти президенту Росії Володимиру Путіну.

Джерело Україна 24 Теги