Путіна може схопити удар — відомий журналіст назвав причину

Іван Яковина розповів, який несподіваний результат може мати отруєння Навального

Путіна може  схопити удар — відомий журналіст назвав причину

Російський опозиціонер Олексій Навальний після свого отруєння став обличчям боротьби проти диктатури президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Після отруєння Навальний офіційно став головним борцем проти найбільш сильної, злісної, агресивної диктатури на нашій планеті. Західна аудиторія після такої історії буде тепер уважно стежити за кожним кроком Навального. За сукупністю страждань і досягнень Навальному можуть дати Нобелівську премію миру. З огляду на його новий героїчний статус головного борця зі світовим злом, вже майже не сумніваюся, що Навальний цю премію отримає", — сказав він.

Читайте також: Замовник отруєння — Путін: журналіст про складність ситуації з Навальним

Популярні відео

Яковина вважає, що в разі нагородження Навального з Путіним навіть може статися удар.

"Для Путіна таке нагородження стане подвійно хворим і образливим. По-перше, статус єдиного в країні нобелівського лауреата дає серйозний захист від держави. По-друге, сам Путін пристрасно бажає отримати цю премію. Я думаю, Путіна схопить удар, якщо жадану премію дадуть Навальному, адже він його головний ворог, якого Путін ненавидить і боїться до такої міри, що навіть імені його не промовляє. Навальний, якщо отримає Нобеля, за своїм міжнародним статусом стане вище, ніж Путін", — заявив він.

Раніше нардеп з фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко заявив, що Путіну треба подумати про санкції, які він отримає за отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги