Лукашенко дуже наляканий — активіст про страхи президента Білорусі

Павло Латушко розповів про те, як президент Білорусі шукає притулку в інших країнах

Лукашенко дуже наляканий — активіст про страхи президента Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко наляканий та шукає допомоги. Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" колишній директор Купалівського театру в Мінську Павло Латушко.

"Лукашенко перебуває в стані психологічної пригніченості. Це видно з його появ на публіці на різних заходах. Він насправді дуже наляканий.

Для нас дуже важлива позиція Німеччини. На жаль, мої зустрічі з представниками МЗС Німеччини показали, що Німеччина не готова вписати Лукашенко в список небажаних на території ЄС, тому що вони вважають за можливе залишити двері для переговорів. Але вони повинні зрозуміти, що Лукашенко не та людина, з якою можна вести переговори, це людина, за спиною якої відбуваються злодіяння в Білорусі. Це людина, з якою неможливо розмовляти, тому що вона обдурить", — сказав він.

Читайте також: У Лукашенка два шляхи — в білоруській опозиції сказали, що його чекає

Популярні відео

При цьому Латушко вважає, що допомоги Лукашенко не дочекається.

"На початку виборчої кампанії він вважав ворогом Росію, нас переконували, що головним ворогом є Росія. Зараз ворогом став Захід — Польща, Литва, Україна, США, а Росія вже стала другом. Лукашенко коливається, бігає, не знає, де знайти притулок, допомогу, але допомоги вже нізвідки не буде", — сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Білорусі 19 вересня відбувся один з найбільш брутальних розгонів опозиції, яка вийшла протестувати проти президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги