Силовикам наказали масово затримувати жінок - опозиціонер про протести в Мінську

Міліцією затримані понад 100 жінок

Силовикам наказали масово затримувати жінок - опозиціонер про протести в Мінську

У Білорусі 19 вересня силовикам було поставлене завдання максимально затримувати учасників протестів проти президента Олександра Лукашенка.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" голова білоруського руху "За свободу", член Координаційної ради білоруської опозиції Юрій Губаревич.

"Зараз, за оцінками, понад 100 затриманих жінок. Швидше за все, їх розвезуть в найближчі відділки міліції, де вже вирішуватимуть, чи залишити їх на ніч - це означає, до понеділка чекати суду - чи відпустити, що не дуже часто, проте теж трапляється", - розповів він.

Читайте також: "Ілюзій бути не може": військовий експерт про війська Путіна в Білорусі

Популярні відео

Як повідомив Губаревич, з боку правоохоронних органів були "різні формати поведінки".

"З боку протестувальників це єдиний незмінний формат - мирний протест, центр міста, без агресії, без силового відношення до правоохоронців. Тим паче, що вийшли протестувати жінки. А силовикам сьогодні було поставлене завдання - максимальне масове затримання учасниць. Реакція (на сьогоднішні події - ред.) буде завтра, коли призначений Марш солідарності по Мінську і великих містах", - зазначив опозиціонер.

Читайте також: Путін вже вважає Білорусь частиною Росії - нардеп про заяву Лукашенка

Раніше кореспондент "Радіо Свобода" Валерій Калиновський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Білорусі відбувся один з найбрутальніших розгонів опозиції.

Джерело Україна 24 Теги