У Мінську брутально розігнали противників Лукашенка: подробиці

Силовики у балаклавах діяли максимально жорстко

У Мінську брутально розігнали противників Лукашенка: подробиці

У Білорусі 19 вересня відбувся один з найбрутальніших розгонів опозиції, яка вийшла протестувати проти президента Олександра Лукашенка.

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" кореспондент "Радіо Свобода" Валерій Калиновський.

"Сьогодні ми стали свідками можливо одного з найбрутальніших розгонів, найемоційніших. Сотні людей затримали з писком, вереском, машини швидкої, падали жінки. Це все робили люди в балаклавах, у чорному, приховані, дуже грубо, брутально. Я не знаю, які емоції це може викликати в суспільстві, якщо відео це піде, а це побиття, яке відбувалося і відбувається фактично в прямому ефірі – як завтра вплинуть ці емоції на людей, які знову планують вийти у Мінську та інших містах. Думаю, погано це вплине, буде ще більше", - розповів Калиновський.

Читайте також: "Ілюзій бути не може": військовий експерт про війська Путіна в Білорусі

Популярні відео

За словами журналіста, Лукашенко хоче придушити протести, "щоб визнали його перемогу якщо не бюлетенями, то кийками, діями ОМОНу".

За оцінками білоруської опозиції, в Мінську силовиками затримані понад 100 жінок, зокрема, 73-річна Ніна Багінська, яка відома своєю активною участю в акціях протесту.

Читайте також: Путін вже вважає Білорусь частиною Росії - нардеп про заяву Лукашенка

Нагадаємо, лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як учасники протестів у Білорусі розраховують перемогти президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги