"Геноцид у Білорусі": відома співачка пояснила втечу з країни

Анастасія Шпаковська розповіла про насильство і знущання над опозиціонерами

"Геноцид у Білорусі": відома співачка пояснила втечу з країни

Білоруська співачка й опозиціонерка Анастасія Шпаковська, також відома як Naka, в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що президент Олександр Лукашенко влаштував геноцид свого народу, і пояснила, чому поїхала з країни.

"Як старшого брата Росію в Білорусі сприймає тільки сам Лукашенко і якийсь невеликий відсоток населення. Я бачила цих людей і знаю, що їх дуже мало. Решта категорично проти інтеграції з Росією, вони за незалежну демократичну Білорусь, використовують всі свої мирні ресурси для досягнення свободи", - заявила Шпаковська.

Читайте також: Люди сміються з Лукашенка - журналіст про протести в Білорусі

Опозиціонерка прокоментувала перформанс у Білорусі, де брали участь напівголі активістки, обмазані червоною фарбою з плакатом "Влада нас вбиває".

Як пояснила співачка, перформанс за її участю був присвячений "геноциду білоруського народу диктатором Лукашенком, всім тим тортурам, зґвалтуванням, побиттю, мордуванням, яким піддавалися білоруси, які досі продовжують перебувати під пресингом".

Популярні відео

Читайте також: Журналіст назвав наступну ціль Путіна після Білорусі

"Важливо відзначити, що жодної кримінальної справи за фактом насильства і знущань не було порушено. А мирні люди перебувають у в'язниці за вигаданими свідченнями людей у балаклавах. Ми навіть не знаємо, хто ці люди. Раніше була зроблена купа всяких яскравих акцій, був пресинг, і я змушена була виїхати", - розповіла вона.

Нагадаємо, лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як учасники протестів у Білорусі розраховують перемогти президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги