Люди сміються з Лукашенка - журналіст про протести в Білорусі

Президент Білорусі намагається шукати ворогів за кордоном

Люди сміються з Лукашенка - журналіст про протести в Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко намагається залякати своїх супротивників, однак учасники протестів зі сміхом ставляться до його гучних заяв.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів білоруський журналіст Зміцер Лукашук.

"У нас немає відчуття, що він (Лукашенко - ред.) почувається більш упевнено. Навпаки, є метання і пошук ворогів за кордоном - в Україні готуються бази і бойовики, на Заході, в Польщі, Чехії, Литві, є якісь ляльководи тощо. Таке відчуття, що він якомога більше хоче людей налякати. Але люди не бояться, до всіх його слів ставляться зі сміхом", - зазначив він.

Читайте також: Путін підчепить білорусів на гачок - Гордон розповів деталі

За словами журналіста, білоруській опозиції зараз непросто, оскільки проти них задіяли дуже багато силовиків.

"Зараз крім армії підтягнуті спеціальні підрозділи, яких вистачає для розгону. До всього цього поруч з Мінськом є військова частина спецназу 32-14, яка нікуди не передислокується і з якої просто під'їжджати спецназу на розгін, також є інші військові частини. Він говорив, що війська перейдуть до кордону. Річ у тім, що війська ще півмісяця тому були переведені", - заявив Лукашук.

Популярні відео

Читайте також: Журналіст назвав наступну ціль Путіна після Білорусі

Коментуючи заяви білоруського лідера, журналіст зазначив:

"До всіх цих розповідей треба ставитися, як до того, що Лукашенко говорив Путіну, що в суботу та неділю у нас проходять акції, і, як він сказав, "ми частину міста звільняємо, щоб вони могли гуляти спокійно".

Нагадаємо, лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як учасники протестів у Білорусі розраховують перемогти президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги