Зараз зручний момент - білоруський опозиціонер про цілі Путіна в Білорусі

Лукашенко може піти на значні поступки Кремлю, вважає Губаревич

Зараз зручний момент - білоруський опозиціонер про цілі Путіна в Білорусі

Член Координаційної ради Білорусі Юрій Губаревич в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, для чого Олександру Лукашенку потрібна фінансова допомога від Кремля, і про цілі візиту глави Міністерства оборони Росії Сергія Шойгу до Мінська.

«Це спроба якимось чином знайти додаткові ресурси й фінансову підтримку для нелегітимного президента. Зараз дійсно величезні проблеми в економіці, латати борги, віддавати ті самі борги, які Лукашенко набрав у Кремлі. І можливість отримати 1,5 млрд доларів - це можливість тільки відтермінувати неминучий колапс. Ці гроші підуть на виплату вже існуючих боргів, частина з них піде на посилення силового блоку», - зазначив опозиціонер.

Читайте також: Путін підчепить білорусів на гачок - Гордон розповів деталі

Популярні відео

Він також наголосив, що візит Шойгу до Мінська пов'язаний з готовністю влади Білорусі йти на поступки в питанні військового співробітництва.

«Це спроби погріти руки на тому згарищі, яке Лукашенко розводить всередині Білорусі. Він дуже нестабільний, він втрачає владу. Для Росії це дуже зручний момент, щоб отримати якомога більшу вигоду, не тільки в плані торгівлі економічним і політичним суверенітетом, але також і військові поступки. Розмова про розміщення додаткового російського військового контингенту ведеться всі останні роки. І зараз для Кремля зручний момент, щоб отримати не лише обіцянки, але й конкретні дії», - заявив Губаревич.

Читайте також: Путін отримав перевагу - експерт розкрив стратегію Кремля в Білорусі

Раніше економіст-міжнародник Руслан Осипенко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що Олександр Лукашенко виглядав жалюгідно під час зустрічі з Володимиром Путіним у Сочі.

Джерело Україна 24 Теги