Росії має бути некомфортно - політолог розповів про три можливі кроки України

Врегулювання залежить виключно від волі Путіна, але на Росію потрібно тиснути, вважає експерт

Росії має бути некомфортно - політолог розповів про три можливі кроки України

Україні варто зосередитися на трьох напрямах, щоб змусити Росію піти на поступки для досягнення миру на Донбасі.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав політолог Олег Саакян.

"Шлях врегулювання залежить виключно від Путіна, а все, що навколо цього, формування контексту, лежить у руках всіх інших, зокрема, і України. Наше завдання формувати порядок денний, де Україна була б не тільки жертвою, але і відповіддю на міжнародні виклики, безпеку. Низка країн не зацікавлена в тому, щоб світовий порядок, який створений після Першої світової війни, зазнав краху. Росія зацікавлена, а вони ні", - сказав політолог.

Читайте також: Перемовини щодо Донбасу: політологиня розповіла, чому їх не треба проводити у Мінську

Популярні відео

Саакян вважає, що Україна важлива для країн, які зацікавлені в збереженні світового порядку.

"Є країни, які розуміють, що в цих випадках їх пропустять через м'ясорубку міжнародних відносин, і вони можуть повторити долю України. Вони кровно зацікавлені, щоб він не впав, відповідно, Україна для них, в разі, якщо програє в цій боротьбі з Росією , - відкритий ящик Пандори", - сказав Саакян.

Читайте також: "Домовлятися з цими людьми нема про що": голова Ради ветеранів про інспекцію на Донбасі

Також політолог вважає, що облога Росії має тривати, а Україні варто постійно нагадувати, для чого їй потрібно допомагати.

"Друге - утримування облоги навколо Російської Федерації у всіх міжнародних структурах і майданчиках, Росії має бути некомфортно, має залишатися тиск. Третє - постійна підтримка наших західних партнерів. Нам потрібно давати їм паси, чому їм потрібно підтримувати Україну", - сказав Саакян.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" військовий експерт Олег Жданов заявив, що особливий статус Донбасу дозволить Росії отримати політичне керівництво над Україною.

Джерело Україна 24 Теги