Путін отримав перевагу - експерт розкрив стратегію Кремля в Білорусі

Кремль повернувся до торішніх планів створення союзної держави, зазначив Володимир Фесенко

Путін отримав перевагу - експерт розкрив стратегію Кремля в Білорусі

Президент Росії Володимир Путін отримав зручну можливість, щоб тиснути на білоруського лідера Олександра Лукашенка для створення союзної держави.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Володимир Фесенко, коментуючи переговори Лукашенка і Путіна в російському Сочі.

"Йдеться про ще минулорічні плани інтеграції Білорусі в союзну державу з Росією. Там була дорожня карта прописана росіянами. Йдеться насамперед про економічну інтеграцію, про інтеграцію інституційну і навіть політичну", - пояснив експерт.

Читайте також: Подарунок для Кремля - експерти пояснили, чого чекати від поїздки Лукашенка до Путіна

Фесенко нагадав, що пакет пропозицій щодо союзної держави був ще минулого року, але тоді Лукашенко відмовився.

"Він намагався шантажувати тоді Путіна, щоб дали економічні пільги, а потім він подумає над подальшими кроками щодо економічної інтеграції. Але все склалося інакше, і зараз у Росії зручний час і можливість тиснути на Лукашенка, примусити його до погодження на цей план. Проте варіант з заміною Лукашенка на іншу людину, більш прийнятну, більш керовану, є", - зазначив він.

Популярні відео

Читайте також: Журналіст назвав наступну ціль Путіна після Білорусі

За словами політолога, "затягування нинішньої ситуації призведе до того, що протести поступово вщухнуть – вони на це сподіваються".

"Але криза нікуди не подінеться, думаю, вона буде довготривалою", - додав Фесенко.

Раніше російська журналістка Віра Лаврешина в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала умову для появи в Білорусі "зелених чоловічків" Путіна.

Джерело Україна 24 Теги