"Незалежність намагаються продати": білоруський політолог про зустріч Лукашенка з Путіним

Кредит від Росії в 1,5 млрд доларів не врятує Лукашенка, заявляє політолог

"Незалежність намагаються продати": білоруський політолог про зустріч Лукашенка з Путіним

Білоруський політолог Віталій Римашевський в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував зустріч президента Білорусі Олександра Лукашенка з президентом Росії Володимиром Путіним в Сочі.

«Результати цієї зустрічі прогнозовані. Ми очікували кредитів. Ми відчуваємо, що нашу незалежність намагаються продати. Звичайно, те, що залишилося за кадром, за зачиненими дверима між Путіним і Лукашенком, про що вони говорили - залишається тільки здогадуватися, але ми всі знаємо про те, що на порядку денному ще рік тому було підписання дорожньої карти, яка передбачала створення наднаціональних державних органів, введення єдиної валюти», - заявив політолог.

Читайте також: Журналіст назвав наступну ціль Путіна після Білорусі

Популярні відео

За його словами, для білорусів на порядку денному стоїть не тільки питання захисту демократії, а й захисту незалежності.

«У найближчий рік закінчується термін оренди двох російських військових об'єктів в Білорусі. І, можливо, мова йшла про підписання наступної угоди про продовження оренди цих об'єктів. З іншого боку, ми ставимося до цього спокійно, вже очевидно, що у білоруського народу буде два завдання на порядку денному: не тільки захист демократії в нашій країні, але і захист незалежності. 1,5 млрд (доларів - ред.) Лукашенко ніяк не врятують, вони тільки дозволять якийсь час платити тим, хто б'є мирних демонстрантів», - зазначив Римашевський.

Читайте також: Путін зупинився там, де ми йому дозволили - ексголова СБУ про Крим і Донбас

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, чому Україні важко протистояти президенту Росії Володимиру Путіну.

Джерело Україна 24 Теги