"Путін у скрутному становищі": політтехнолог пояснив план Кремля щодо Лукашенка

Експерт спрогнозував, що робитиме російський президент із ситуацією в Білорусі

"Путін у скрутному становищі": політтехнолог пояснив план Кремля щодо Лукашенка

Президент Росії Володимир Путін поки не укладатиме глобальних домовленостей з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Про це заявив російський політтехнолог Гліб Павловський в ефірі каналу "Україна 24".

"Надзадачею є поглинання Білорусі, але це довгі хвилі. Зараз Путіну безглуздо домовлятися про щось твердо з Лукашенком. Йому потрібно його підтримати, залишки його інфраструктури силової та управлінської переконати в тому, що рано тікати від Лукашенка. Для цього треба дати грошей", — сказав він.

Читайте також: "Частина силовиків проти Лукашенка, але є проблема": опозиціонер про придушення протестів

Популярні відео

Експерт пояснив, чому Путіну зараз не до рішучих кроків з Лукашенком.

"Путін зараз, напевно, розв'язує питання — дружнього або недружнього поглинання. Зараз він навряд чи має намір зробити якийсь крок. Все-таки він потрапив у багато скрутних становищ з отруєнням Навального, невдоволенням у сибірських регіонах, щоб зараз ось так приймати щось, влаштовувати білоруський ексцес. Адже він не може знати, як поводитимуться російські війська в Білорусі та білоруські щодо них. Тому Путін не йтиме далеко. Він подзвонив Макрону до зустрічі з Лукашенком, це був явний сигнал. Він не зустрів Лукашенка, послав туди губернатора", — сказав він.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко 14 вересня прилетів у Сочі на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.

 
Джерело Україна 24 Теги