Кремль знаходиться у розвилці — аналітик про зустріч Путіна й Лукашенка

Ольга Курносова розповіла, від чого залежать підсумки переговорів президентів Росії та Білорусі

Кремль знаходиться у розвилці — аналітик про зустріч Путіна й Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 14 вересня зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним. Яким може бути результат переговорів, розповіла російська політична аналітикиня Ольга Курносова в ефірі каналу "Україна 24".

"Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков вже сказав, що підсумкової пресконференції не буде, ніяких документів підписано не буде. І для нас це показник того, що Кремль ще не прийняв остаточного рішення, що робити. З іншого боку, ми бачимо, що вчора були досить жорсткі розгони, багато затриманих, а народу виходить дуже багато, тобто протести в Білорусі не спадають. І в цій розвилці Кремль зараз і знаходиться", — сказала вона.

Читайте також: Протести в Білорусі: експерт пояснив, кому вигідна ескалація насильства

Популярні відео

Експертка пояснила, від чого залежить результат переговорів.

"На мій погляд, багато що залежатиме не стільки від переговорів Кремля й Лукашенка, скільки від того, як Кремль буде використовувати цю ситуацію, щоб торгуватися з Заходом. І основний переговорний майданчик — це Москва-Берлін і Москва-Брюссель. Саме тому переговори такі закриті. Я думаю, Путін дивитиметься на те, як виглядає Лукашенко і наскільки він знаходиться під контролем, і залежно від цього вестиме переговори з Заходом.

На мій погляд, Лукашенко не залишиться президентом на той термін, на який він думає, що обрався. А на скільки залишиться — велике питання", — сказала вона.

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав три умови для поглинання Білорусі Росією.

Джерело Україна 24 Теги