У Росії назвали умову для появи в Білорусі "зелених чоловічків" Путіна

Журналістка пояснила, про що Лукашенко та Путін домовлятимуться в Москві

У Росії назвали умову для появи в Білорусі "зелених чоловічків" Путіна

Президент Росії Володимир Путін може відправити до Білорусі "зелених чоловічків", якщо білоруський лідер Олександр Лукашенко не зможе залякати або підкупити учасників протестів.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла російська журналістка Віра Лаврешина, коментуючи запланований на 14 вересня візит Лукашенка до Москви.

"Ми так розуміємо, що Лукашенко збирається вести переговори з Путіним, щоб отримати гроші перш за все, оскільки наполовину економіка Білорусі залежить від Кремля і ним фінансується. Він хоче отримати ще грошей на те, щоб, можливо, підкупити тих, хто проти нього виходить. Йому потрібні гроші, щоб здаватися легітимним, нібито налагоджувати економіку й виплачувати людям якісь гроші та премії. І водночас він на боці силовиків, ми знаємо, що загалом силовики підтримують Путіна", - зазначила Лаврешина.

Читайте також: Журналіст назвав наступну ціль Путіна після Білорусі

Популярні відео

Журналістка також висловила надію, що білоруські учасники протесту усвідомлюють, "наскільки буде небезпечним вторгнення "чоловічків" Путіна".

"Це може статися, як тільки Лукашенко відчує себе невпевнено, йому не вдасться підкупити, залякати. Жорстокість посилюється, хоча поки немає світлошумових гранат і гумових куль", - зауважила вона.

Читайте також: Путін реалізує в Білорусі "український сценарій" - Ілларіонов

Нагадаємо, журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав три умови для поглинання Білорусі Росією.

Джерело Україна 24 Теги