У Москві нагадають, хто головний - політолог про підготовку візиту Лукашенка до Росії

Політолог вважає, що від білоруського президента вимагатимуть якихось поступок, які залишаться в секреті

У Москві нагадають, хто головний - політолог про підготовку візиту Лукашенка до Росії

У Москві Олександра Лукашенка спробують морально зламати і вимагатимуть від нього поступок.

Про це сказав політолог Георгій Чижов в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи візит Лукашенка до Росії, що готується 14 вересня.

"Думаю, що переговори будуть кулуарними, і що Росія дотискатиме Лукашенка, остаточно ламати його волю до опору. Цілком очевидно, що багато років президент Білорусі намагався відокремитися від Росії і навіть прямо їй протистояв, зокрема в ході виборчої кампанії", - сказав політолог.

Читайте також: У Білорусі противники Лукашенка змінили тактику: що задумала опозиція

Популярні відео

На думку Чижова, від Лукашенка вимагатимуть деяких поступок, які залишаться в секреті.

"Зараз, коли він не зміг вибудувати розумну тактику діалогу з опозицією, фактично розписався кров'ю білорусів в тому, що він більше не може взаємодіяти з Європою, йому просто нічого не залишається, як рухатися в бік Росії, і там йому по максимуму нагадають, хто тут головний. Спочатку спробують морально зламати, і далі спробують отримати від нього якісь поступки, швидше за все, поступки ці будуть кулуарні, тому що в розпал протестів підписати якийсь скандальний документ - серйозно ризикувати", - сказав Чижов.

Читайте також: Лукашенко надіслав новий сигнал Україні – екснардепка про скандал з послом

На думку політолога, Росія може запропонувати преференції для білоруської економіки, і їй це не важко.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" білоруський опозиціонер, політолог Віталій Римашевський розповів, що Олександр Лукашенко опинився "на краю прірви" і може посилити репресії проти опозиції, але при цьому зіткнутися з більш радикальними формами протесту.

Джерело Україна 24 Теги