"Схоже на партизанський рух": в Білорусі кажуть, що бажання протестувати залишилося

Активність не меншає, вона перерозподіляється територіально, розповів білоруський опозиціонер

"Схоже на партизанський рух": в Білорусі кажуть, що бажання протестувати залишилося

Активність учасників протесту проти президента Білорусі Олександра Лукашенка не знижується, а "перерозподіляється територіально" і стає схожою на партизанський рух.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав голова руху "За свободу", член Координаційної ради опозиції Юрій Губаревич.

"Я б не сказав, що активність меншає, вона перерозподіляється. У лобових атаках, якщо виходить на вулиці менше 10 тис. осіб, силовики можуть взяти верх, вони намагаються кожен такий вихід припинити, превентивно затримати учасників ще до початку акції, в тому числі і випадкових людей. Коли є масові виходи, силовики безсилі. Чергова акція готується і на ці вихідні, де, ми сподіваємось, буде не менша кількість людей, ніж в минулі", - сказав політик.

Читайте також: Протести в Білорусі: названі хороший та поганий сценарій для Лукашенка

 

Популярні відео

За словами Губаревича, бажання протестувати у людей не пропало.

"Протести перерозподіляються територіально, стають схожими на партизанський рух, люди виходять на акції у дворах, кварталах. Бажання протестувати у людей залишається, і масовість теж досить висока", - сказав Губаревич.

Читайте також: Лукашенко втратив єдиний шанс впоратися з протестами – журналіст

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" український політолог Кирило Сазонов сказав, що в Білорусі мирні протести опозиції приречені на провал, Олександр Лукашенко має всі шанси зберегти владу.

Джерело Україна 24 Теги