Це спецоперація – експерт про нову надзвичайну подію в Бейруті

Ліван має велике значення як регіональний центр впливу, зауважив політолог

Це спецоперація – експерт про нову надзвичайну подію в Бейруті

Політолог Дмитро Васильєв в ефірі телеканалу «Україна 24» висловив припущення, що нова пожежа в порту Бейрута є спецоперацією в рамках боротьби за вплив на Близькому Сході.

 «Я коли дивлюсь  на цей жах, то виникає прислів’я, яке ми згадуємо, коли думаємо, що це хтось робить – «збіг – не думаю». Я уже не переконаний, що була невипадкова пожежа, потім вибух в порту Бейрута, який забрав понад 200 життів, напівзруйнував місто», - заявив політолог.

Читайте також: Можливий теракт: експерт вказав на дивну обставину у вибухах в Бейруті

За його словами, тепер він думає, що це не просто збіг обставин і техногенна катастрофа, а що вона була спровокована чиїмись чіткими цілями.

«І те, що зараз відбувається в Бейруті – у мене є беззастережне припущення, що це спецоперація, тому що, очевидно, Ліван має велике значення як регіональний центр впливу, я думаю, там починається серйозна фаза боротьби за вплив на цей регіон через Ліван», - зазначив Васильєв.

Популярні відео

10 вересня в порту Бейрута знову надзвичайна подія – горять склади, пожежні борються з вогнем, чуються невеликі вибухи. Наразі подробиці невідомі.

Читайте також: Кислотні дощі та проблеми з диханням: експерт про наслідки вибухів у Бейруті

Раніше політичний експерт Тарас Семенюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що вибухи у Бейруті матимуть негативні наслідки для України.

Джерело Україна 24 Теги