Лукашенко не в адекваті – ексміністр сказав, як діяти Україні

Клімкін озвучив простий, але дієвий рецепт

Лукашенко не в адекваті – ексміністр сказав, як діяти Україні

Ексглава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як Україна має реагувати на події в Білорусі.

«Україні потрібно займати спільну позицію з ЄС (щодо ситуації в Білорусі – ред.). І було б супер, якби це була спільна позиція ЄС і США. Щодо Лукашенка, тут все всім зрозуміло – він тотально не в адекваті. Так, по-моєму, всі вважають, з ким би я не говорив, і на Заході також», - заявив ексглава МЗС.

Читайте також: У Білорусі у противників Лукашенка з'явився новий головний ворог - журналіст назвав ім'я

Він також наголосив, що важливо слідкувати за результатами візиту Лукашенка до Москви.

«Сьогоднішнє інтерв’ю російським ЗМІ, яке Лукашенко дав напередодні візиту до Москви – подивимось, що він буде там здавати, хоча він політично й морально вже нелегітимний. Це свідчить, що він реально не в адекваті. Тому для того, щоб реально ефективно задіяти важелі стосовно Білорусі, потрібно реально діяти в унісон з ЄС – це насправді дуже простий, зовнішньо банальний, але дуже простий рецепт», - порадив Клімкін.

Популярні відео

Читайте також: Путін реалізує в Білорусі "український сценарій" - Ілларіонов

Журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як Олександр Лукашенко втратив єдиний шанс впоратися з протестами в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги