"Незалежність під загрозою": журналіст дав тривожний прогноз щодо Білорусі

Журналіст Іван Яковина пояснив, скільки часу залишилося в опозиції для повалення Лукашенка

"Незалежність під загрозою": журналіст дав тривожний прогноз щодо Білорусі

Для учасників протестів у Білорусі настав вирішальний тиждень - якщо вони не змусять президента Олександра Лукашенка піти, з незалежністю їхньої країни буде покінчено.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив журналіст Іван Яковина.

"14 вересня Лукашенко вирушає до Москви підписувати або домовлятися, принаймні, про знищення білоруської незалежності в обмін на гроші і війська з Росії. Сьогодні стало відомо, що вже цього тижня, починаючи з 11 вересня, в Білорусь почнуть приїжджати російські спецпідрозділи, а також ще якісь серби незрозумілі. За заявою Міноборони Білорусі, вони планують проводити якісь "навчання", причому термін завершення цих навчань не названий", - заявив журналіст.

Читайте також: Протести в Білорусі: названі хороший та поганий сценарій для Лукашенка

Популярні відео

На його думку, "якщо за цей найближчий тиждень білоруси не скинуть Лукашенка, то, швидше за все, незалежність їхньої країни буде знищена".

"Вся їхня країна буде ліквідована як незалежна держава. Тому я і вважаю, що поточний тиждень є вирішальним для білоруської революції", - пояснив Яковина.

Читайте також: Путін реалізує в Білорусі "український сценарій" - Ілларіонов

Раніше український політолог Кирило Сазонов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Білорусі мирні протести опозиції приречені на провал.

Джерело Україна 24 Теги