Лукашенко змінив тактику - білоруський опозиціонер про викрадення Колесникової

У білоруській опозиції передбачили зростання протестних настроїв після викрадення Марії Колесникової

Лукашенко змінив тактику - білоруський опозиціонер про викрадення Колесникової

У Білорусі президент Олександр Лукашенко змінив тактику по відношенню до своїх супротивників - опозиціонерів не ув'язнюють, а примушують виїхати з країни.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив лідер білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич.

Коментуючи викрадення в Мінську опозиціонерки Марії Колесникової, білоруський політик зазначив:

"Її викрали. І вже більше 24 годин минуло з того моменту... Наразі ситуація виглядає так само, як і подібні дії щодо Світлани Тихановської й Ольги Ковалькової, яких після затримання і тривалих бесід зі спецслужбами змусили залишити Білорусь".

Читайте також: Протести в Білорусі: названі хороший та поганий сценарій для Лукашенка

Популярні відео

На питання, як білоруська опозиція сприйняла тактику влади з видворення своїх супротивників, Губаревич відповів:

"Ця тактика поширюється до всіх осіб, які мають вплив у Білорусі. Режим Лукашенка, напевно, не хоче мати додаткових в'язнів - у тюрмах і так вже перебувають до 500 осіб за політично вмотивованими кримінальними справами. А до лідера білоруських католиків Тадеуша Кондрусевича застосовано спосіб недопуску на територію Білорусі. Все це викликає як мінімум здивування і зростання протестного настрою в Білорусі, тому що люди розуміють, що влада знаходиться поза правовим полем і такі самі дії можуть бути застосовані до будь-якого громадянина Білорусі".

Читайте також: Путін реалізує в Білорусі "український сценарій" - Ілларіонов

Нагадаємо, що вранці 7 вересня в центрі Мінська була викрадена Марія Колесникова, голова штабу опозиційного політика Віктора Бабарика. Невідомі люди посеред вулиці силоміць посадили її в мікроавтобус і поїхали.

Український політолог Кирило Сазонов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Білорусі мирні протести опозиції приречені на провал.

Джерело Україна 24 Теги