Потрібно бути готовими до всього - Ляшко нагадав, з якого боку може напасти Росія

Лідер радикалів зазначив, що РФ стягує війська до кордонів України

Потрібно бути готовими до всього - Ляшко нагадав, з якого боку може напасти Росія

Україна має бути готова до того, що російська агресія прийде з боку Білорусі, де тривають протести проти президента Олександра Лукашенка.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав голова Радикальної партії Олег Ляшко.

"Якщо вони (влада Білорусі - ред.) дадуть використати Білорусь як плацдарм проти України, то Білорусь в першу чергу і постраждає, тому що російські танки будуть утюжити спочатку білоруську землю. І Україна має бути готова до того, щоб дати відсіч російській агресії з білоруського боку. Я не виключаю, яким би це дивним не здавалося, російської агресії з боку білоруського кордону", - сказав політик.

Читайте також: Гучне викрадення в Білорусі: Лукашенка порівняли з відомим диктатором 

Популярні відео

Ляшко нагадав, що Росія стягує війська до всіх кордонів України.

"Хочу нагадати, що зараз у Білорусі кілька військових баз, і вони стоять там не просто так. І для цього на кордонах України в Сумській, Харківській, Чернігівській областях створюються нові російські бригади, мілітаризується Крим. На всіх кордонах концентруються нові російські з'єднання, і вони створюються не просто так", - сказав лідер Радикальної партії.

Читайте також: У Білорусі у противників Лукашенка з'явився новий ворог - журналіст назвав ім'я

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст Іван Яковина сказав, що Олександр Лукашенко сьогодні опинився перед вибором - продати російському лідерові Володимиру Путіну суверенітет своєї країни або втратити владу.

Джерело Україна 24 Теги