Гучне викрадення в Білорусі: Лукашенка порівняли з відомим диктатором

Володимир Огризко вважає, що Європа повинна жорстко відреагувати на інцидент

Гучне викрадення в Білорусі: Лукашенка порівняли з відомим диктатором

Викрадення в Білорусі опозиціонерки Марії Колесникової нагадало про часи чилійського диктатора Аугусто Піночета, який жорстоко розправлявся зі своїми опонентами. Європейський союз має терміново вжити заходи проти Олександра Лукашенка і його оточення.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

Читайте також: Протести в Білорусі: названі хороший та поганий сценарій для Лукашенка

"Те, що людей хапають на вулицях, нагадує сумні часи генерала Піночета в 1973 році. Це вже перехід за межу, думаю, що нашим європейським друзям доведеться виходити з окопів і ухвалювати серйозні рішення. Навіть якщо вони обмежать в'їзд певним людям в ЄС, навряд чи це дуже стривожить тих осіб, яких це стосується, тому що вони і так нев'їзні з інших причин. А ось покарання щодо режиму повинні бути, інакше це буде просто фіксація безпорадності Європейського союзу", - підкреслив український дипломат.

Популярні відео

Нагадаємо, що вранці 7 вересня в центрі Мінська була викрадена Марія Колесникова, голова штабу опозиційного політика Віктора Бабарика. Невідомі люди посеред вулиці силоміць посадили її в мікроавтобус і поїхали.

Читайте також: Путін реалізує в Білорусі "український сценарій" - Ілларіонов

Журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як Олександр Лукашенко втратив єдиний шанс впоратися з протестами в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги