У Білорусі у противників Лукашенка з'явився новий ворог - журналіст назвав ім'я

Для громадян Білорусі настає момент істини, зазначив Іван Яковина

У Білорусі у противників Лукашенка з'явився новий ворог - журналіст назвав ім'я

Головним ворогом учасників протестів у Білорусі сьогодні став не білоруський лідер Олександр Лукашенко, а президент Росії Володимир Путін.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст Іван Яковина.

"Зараз настає момент істини для громадян все ще вільної і незалежної Білорусі. Зараз їм важливо зрозуміти одну істину: Лукашенко вже здав їх країну як склотару. Після цього він перестав бути політичним суб'єктом. Він вже нічого не вирішує. Тепер головний ворог білоруського народу - це не істеричний колгоспник-садист у Мінську, а значно холоднокровніший і спокійніший КДБіст у Москві", - підкреслив журналіст.

Читайте також: Путін реалізує в Білорусі "український сценарій" - Ілларіонов

Популярні відео

Як зазначив Яковина, Путін не мріє про демократичну і процвітаючу Білорусь:

"Йому не потрібні хороші відносини з Білоруссю, саме її існування він вважає історичною помилкою, яку треба виправити, повністю знищивши при цьому ідентичність білоруського народу. Білорусам треба чітко розуміти: у них немає нескінченної кількості часу, щоб розгойдувати режим Лукашенка. Після 12 вересня від цього режиму залишиться тільки назва, а боротися білорусам доведеться вже з режимом Путіна, який у сто разів сильніший. Лукашенко ж залишиться тільки намісником Путіна в Білорусі, а незалежність цієї країни почне повільно, але неухильно знищуватися".

Читайте також: Лукашенко Кремлю не потрібен - ексрадник Путіна про протести в Білорусі

Журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як Олександр Лукашенко втратив єдиний шанс впоратися з протестами в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги