Лукашенко Кремлю не потрібен - ексрадник Путіна про протести в Білорусі

Андрій Ілларіонов зазначив, що інтереси Кремля збігаються з інтересами учасників протестів

Лукашенко Кремлю не потрібен - ексрадник Путіна про протести в Білорусі

Президент Росії Володимир Путін зацікавлений у тому, щоб усунути від влади білоруського лідера Олександра Лукашенка, в цьому його інтереси збігаються з інтересами учасників протестів у Білорусі.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політик, ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов.

"Лукашенко повинен піти у відставку і провести вільні чесні вибори, на чому наполягає все білоруське суспільство, за винятком силовиків. У цьому питанні на короткий термін інтереси білоруського суспільства збігаються з тактичними інтересами Путіна, тому що Путіну Лукашенко в довгостроковій перспективі не потрібен. Путін намучився з ним останні 20 років. Він хотів би, щоб Лукашенко пішов, і в керівництві Білорусі були люди, які були б набагато схильніші до здійснення аншлюсу, анексії, створення нового ступеню союзної держави Росії і Білорусі", - заявив Ілларіонов.

Читайте також: Протести у Білорусі розділили світ на три частини - експерт

Популярні відео

За його словами, тактичний союз Путіна і Лукашенка дуже короткий.

"Як тільки Лукашенко йде, Путін зацікавлений у тому, щоб на чолі Білорусі опинилася прокремлівська, пропутінська людина. Переважна більшість громадян Білорусі в цьому не зацікавлені, вони зацікавлені в тому, щоб були проведені вільні вибори", - зазначив колишній радник російського президента.

Читайте також: "Докотиться до Москви": російська експертка щодо протестів у Білорусі

Нагадаємо, раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна на тлі протестів проти Олександра Лукашенка може переманити до себе айті-фахівців з Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги